E-posta Desteği [email protected]
Destek +90 212 602 01 55
Çalışma saatleri Pazt. - Cum. 09:00 - 18:00

Road Blocker ve Mantar Bariyer Sistemi

Road Blocker, askeri tesisler, devlet binaları, elçilikler, üretim tesisleri, petrol rafinerileri, oteller, havaalanları ve stadyumlar gibi her türlü araç için en yaygın kullanılan sistemdir. Sistem sadece araca dayanıklı bir kasa olarak değil, aynı zamanda sistemle ilgili tüm saldırılara karşı da güçlendirilmiştir. Hidrolik işletim sistemi sayesinde en yoğun yerlerde bile çalışır. Bu sistem, Mantar Bariyer ve diğer bariyerlerle senkronize edilerek olası saldırılarda savunmayı en üst seviyede tutar.
MANTAR BARİYERİ
Darbelere ve hava koşullarına dayanıklı Hidrolik Mantar Bariyerler, ileri teknoloji ile Avrupa normu 304 kalite paslanmaz çelik borulardan üretilmektedir. Bariyerlerin çapı ve yüksekliği, alanın gereksinimlerine veya istenen güvenlik düzeyine göre değişir. Elektronik özellik sayesinde, yükseltme / indirme işlemi basit bir kontrol düğmesi ile bile herhangi bir kart okuyucu, uzaktan kumanda, parmak izi biyometrik okuyucular, otomatik plaka tanıma sistemi veya herhangi bir erişim kontrol sistemi tarafından kontrol edilebilir. Sisteme ek olarak; Manyetik döngü dedektörleri, fotoseller, yanıp sönen ışıklar veya kırmızı / yeşil trafik ışığı gibi güvenlik cihazları kolayca entegre edilebilir.
Mantar bariyeri, her türlü aracın suikast riski için özel olarak tasarlanmış bir güvenlik ürünüdür. Saatte 80 km. Bir aracı hızla çoğalmayı durduracak niteliklere sahip mantar bariyerleri, hidrolik çalışma prensibi ile oldukça kararlı bir çözümdür.
SİLAHLI BARİYER
Kol Bariyerleri estetik görünümü, hava koşullarına dayanıklı paslanmaz çelik dış kabini ve güçlü motoru ile uluslararası bir standart ve kaliteye sahiptir. Bariyerler üzerindeki fotosellerle, aracın geçişi algılanana ve araç geçene kadar bariyer kolunun geçişi önlenir. Bu, olası kazaları önler. Çalışma hızı, kullanıcının ihtiyaçlarına göre de ayarlanabilir. Bariyer, giriş genişliğine bağlı olarak uzaktan kumanda, manuel düğme, kart okuyucu ve farklı kol uzunlukları gibi alternatif aksesuarlarla çalıştırılabilir.

453-2018021516931-1a